Nadal jesteśmy w trakcie kryptowalutowej bessy, ale zespół stojący za Polygon nie spoczął na laurach ani nie wycofywał się na swoje jachty – uderzają w chodnik i nawiązują nowe partnerstwa.

Na przykład Walt Disney (NYSE: DIS) niedawno wybrał firmę Polygon do swojego programu Disney Accelerator 2022 . Akcelerator to „program rozwoju biznesu mający na celu przyspieszenie rozwoju innowacyjnych firm z całego świata”. Polygon będzie współpracować z Disneyem i innymi firmami wybranymi do dalszego badania NFT (niezamiennych tokenów) , sztucznej inteligencji i rozszerzonej rzeczywistości.

I to nie tylko Disney – w lipcu popularny serwis informacyjny Reddit ogłosił, że uruchomi swój nowy rynek kolekcjonerski Avatar NFT na Polygonie. Według Reddit, firma zdecydowała się na współpracę z Polygon ze względu na niskie opłaty transakcyjne i zobowiązanie do neutralności węglowej . Wcześniej Twitter i Stripe wybrali Polygon w celu ułatwienia płatności twórcom treści za pośrednictwem USD Coin .

Biorąc pod uwagę duże firmy, takie jak Disney i Reddit, które chcą wykorzystać Polygon jako rozwiązanie i wykorzystać swoje możliwości, jest to wotum zaufania, usuwające część egzystencjalnego ryzyka, które wisi nad innymi alternatywnymi monetami (w zasadzie wszystkim innym niż Bitcoin i Ethereum) w środowisku, w którym te tokeny i zespoły nie będą miały tak dużego dostępu do łatwych pieniędzy, jak podczas szczytu hossy na rynku kryptowalut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.