W zeszły czwartek widzieliśmy, jak dolar amerykański zaczął się wyprzedawać, tworząc tutaj główne dno, które teraz wygląda na bardzo znaczące zwyżkowe odwrócenie. Cena wyrwała się z długoterminowego niedźwiedziego klina , co widać po przełamanej górnej linii trendu pokazanej na poniższym wykresie cenowym, co jest znakiem byka.

Dolar australijski również otrzymał impuls kilka godzin temu, gdy Bank Rezerw Australii opublikował protokół z ostatniego spotkania w sprawie polityki. Nie zawierało to żadnych prawdziwych niespodzianek, ale pokazało, że podjęcie wszelkich niezbędnych środków przeciwko inflacji pozostaje rzeczywistym i możliwym do podjęcia najwyższym priorytetem, a to pomaga teraz wiecowi australijskiemu. Technicznie ma pole do wzrostu, ponieważ cena ustanowiła się powyżej obszaru 0,6800.

Postęp może teraz zacząć słabnąć, gdy cena osiągnie obszar niedźwiedziego przegięcia, ale długie transakcje pozostają atrakcyjne po cofnięciach. Chętnie zajmę długą pozycję, jeśli cena spadnie do 0,6800 i szybko uzyskamy tam silne bycze odbicie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.